Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 32

Tema: Kako naci kod za vas auto cd/dvd/cass

1. Kako naci kod za vas auto cd/dvd/cass

Danas sam skidao akumulator na Puntu mkII i onaj fabricki radio-cass samo ispisuje code, pretpostavljam da mora da se skine ta zastita, ili sta je vec...

Gde to moze da se uradi, koliko ksota i mora li svaki put kad se skida akumulator, ili se odradi samo jednom ?!
    In essence, then, Alfa has always understood what makes driving a thrill. But it has never been able to make a car. Well, not a car that a rational, normal human being might want to buy.

2. Kod možeš da dobiješ i ovde http://www.unlockforum.com/showthread.php?p=34820
    Trka se poništava!

3. Clio 2-kod za radio

Danas sam greskom skinuo osigurac radija dok sam proveravao iste.Sada mi radio kad ga upalim trazi kod.Kako mogu da saznam koji je kod?Pomozite,hvala.

Član od
    05.10.2006
    Garaža
    Laguna 3 GT 2.0T 205

Re: Clio 2-kod za radio

Idi u ovlašćeni servis i dobićeš kod, a postoji i onlajn rešenje (pošalješ tražene podatke i ljudi ti izračunaju kod), ali za to ćeš morati malo da guglaš.

5. Re: Clio 2-kod za radio

Registruj se na ovaj forum:

http://forum.eserviceinfo.com/index.php ... 304b724f92

i napravi novu temu, u kojoj ces napisati sve brojeve sa nalepnice radia... I dobices u najskorije vreme code.
    Mesto za vasu reklamu, za samo 100 eura mesecno!

6. Re: Clio 2-kod za radio

Citirati Originalno postavljeno od Cherokee_NS

i napravi novu temu, u kojoj ces napisati sve brojeve sa nalepnice radia... I dobices u najskorije vreme code.
    Hvala puno,sutra cu probati.Izgleda mnogo dobar sajt.

7. Re: Clio 2-kod za radio

Citirati Originalno postavljeno od Cherokee_NS

Uspelo je,stize mi kod za desetak minuta od momenta kad sam ga zatrazio,super su.Jos jednom hvala.

8. Re: Clio 2-kod za radio

You're welcome!

9. Re: Code!

Kome je potreban kod za radio http://forum.eserviceinfo.com/

Potrebno je registrovati se.... Topla preporuka, vec nekoliko puta isprobano

Član od
    13.06.2006
    Garaža
    Sexy Wagon 1.8 T.S.

Re: Code!

Da ne otvaram novu temu,pitacu ovde .

Fabricki cass,Ford Fiesta 2002. .
    Radio je normalno i u neko vreme je iz,pretpostavljam,nepoznatog razloga izgubio Kod.Kad se ukljuci,samo na ekranu ispise CODE _ _ _ _ i ne reaguje ni na jednu komandu.
    Msm da nije skidan accu .Nazalost,uz auto nije dobijena kartica sa kodom za radio,kao ni tastatura (vidi se na slici sta fali ).

I da nekako (uz vasu pomoc ) dodjem do koda,moze li on da se unese,posto fali plocica sa tasterima ??

Ako nista ne bude moglo da se uradi,pricajte gde kupiti masku/adapter,kako bi se uglavio neki aftermarket CD ?

Re: Code!

Kod se lako izračuna za taj radio. Treba samo da izvučeš taj aparat i pročitaš/slikaš serijski broj. Medjutim, ne znam kako je to radilo bez pločice?

Svejedno, pogledaj pp.

Poz
    BP

12. Re: Code!

Nina, Profesionalno šminkanje za sve prilike, Beograd 062 8132346
    Citirati Originalno postavljeno od Flavio
    Da ne otvaram novu temu,pitacu ovde .

Fabricki cass,Ford Fiesta 2002. .
    Radio je normalno i u neko vreme je iz,pretpostavljam,nepoznatog razloga izgubio Kod.Kad se ukljuci,samo na ekranu ispise CODE _ _ _ _ i ne reaguje ni na jednu komandu.
    Msm da nije skidan accu .Nazalost,uz auto nije dobijena kartica sa kodom za radio,kao ni tastatura (vidi se na slici sta fali ).

I da nekako (uz vasu pomoc ) dodjem do koda,moze li on da se unese,posto fali plocica sa tasterima ??

Ako nista ne bude moglo da se uradi,pricajte gde kupiti masku/adapter,kako bi se uglavio neki aftermarket CD ?
    Imam ja program za fordove playere, serial calc, posalji mi samo serial, trebalo bi da pocinje sa M. Nadam se da nije kasno.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Kako upaliti auto na plin?
    Od p0peye u forumu Sekvencijalni sistemi
    Odgovora: 15
    Posl. poruka: 25.02.2011, 21:47
  2. Kako prepoznati da li je auto u salonu nov?
    Od Uros Piperski u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 26
    Posl. poruka: 24.05.2008, 19:23
  3. Kako sad da popravim auto???
    Od zaki u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 17
    Posl. poruka: 16.10.2007, 11:08
  4. Kako proveriti svoj ex-auto?
    Od Heinz u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 13
    Posl. poruka: 07.08.2006, 10:23
  5. Kako vam pali auto na -13?