Strana 1 od 364 12341151101 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 4361

Tema: Tražim ili znam ko nudi posao (arhiva)

Tražim ili znam ko nudi posao (arhiva)

Ljudi ja poludeh od ovih mojih.Ako nekom treba vozac C i E kategorije neka me kontaktira.
    Duh koji vozi........
    VRH

Sa infostud-a:
    Agava

Vozači E kategorije sa radnim iskustvom potrebni privatnoj kompaniji u Mađarskoj za internacionalnu vožnju. Plata 1200 eura + nadoknada za stan i hranu. Sve informacije i prijave na: www.agavaonline.co.yu e-mail: agava@ptt.yu ili na telefon: 021/522-999

Multicom d.o.o.

Vozač-kurir potreban preduzeću za prodaju računara i računarske opreme u Beogradu. Obavezna SSS i vozačka dozvola B kategorije. Prijave slati na mail konkurs@multicom.co.yu ili zvati od 9 do 17 časova na tel. 011/311-2222.

UNACBB D.O.O.

Preduzeću potreban VOZAČ/DOSTAVLJAČ prehranbene robe na terit.Beograda.Potrebna "B"kat. i poznavanje održavanja vozila.Očekujemo odgovornost i uslužnost u radu.Obavezan probni rad. unacbb@beotel.net

T.B.M.-Dunav" d.o.o.

Potreban vozač sa dozvolom "B" i "C" kategorije. Minimum III stepen stručne spreme, dve godine radnog iskustva na poslovima dostave, regulisana vojna obaveza. Prijave sa kratkom biografijom slati na e-mail: info@tbm.co.yu
    Duh koji vozi........
    VRH

PE-MIGROS - POTRAŽNJA
    Potreban vozač za rad u međunarodnom transportu (šleper), potrebne kategorije B, C, E.

Kontakt telefon: 063 370 742, 011 260 74 86

ROADMASTER - POTRAŽNJA
    Potrebni su nam savesni i odgovorni vozači iz Beograda sa E kategorijom, sa iskustvom na poslovima prevoza robe šleperima (minimum 1 godina). Kontakt telefon: 064 3827 402, Aleksandar Stambolija

FIL TRANS - POTRAŽNJA
    Potrebno nam je nekoliko vozaca sa iskustvom u međunarodnom transportu za prevoz robe u Rusiju i zemlje istočne Evrope. Vize nisu obavezne. Kontakt telefon: 064/8222203, Bane.

TOPLICA TRANS - POTRAŽNJA
    Potrebni su nam savesni i odgovorni vozači za međunarodni transport. Poželjno je da imaju hrvatski pasoš ili šengen vize. Kontakt telefon: 011/3190-401, 2693-112, Fax: 011/2605-450

MBJ KOMERC - POTRAŽNJA
    Firmi MBJ Komerc iz Inđije potrebni vozači za rad u međunarodnom transportu. Kontakt: 022/560-597, 022/551-755, 022/551-686

JEZERO d.o.o. - POTRAŽNJA
    Firmi JEZERO d.o.o. iz Beograda potrebni vozači sa iskustvom za šlepere i tandeme.
    Kontakt: 034/330334,331-598, 063/314-891, office@jezero.co.yu

MAG TRANS - POTRAŽNJA
    Firmi MAG TRANS iz Beograda potrebni:
    komercijalista sa iskustvom u međunarodnom transportu,
    vozači sa iskustvom za rad u međunarodnom transportu (isključivo zapad) sa C i E kategorijama
    Kontakt: 061 1622 897

PAVLOVIĆ ND - POTRAŽNJA
    Potrebni vozači sa iskustvom za rad u međunarodnom transportu (isključivo zapad), sa hrvatskim ili našim pasošem. Kontakt: 011 354 55 69, 065 555 777 2

DUAL IMPEX - POTRAŽNJA
    Potrebni vozači sa iskustvom za rad u međunarodnom transportu, sa posedovanjem B, C, E kategorije
    Kontakt: Tomislav Sedlak, 024 5661 282, 063 507 132

PALKOMERC - POTRAŽNJA
    Potrebna dva vozača za rad u međunarodnom prevozu robe.Poželjno posedovanje važeće šengen vize.
    Kontakt: 037/39-018
    Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
    Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.
    Lopovi će biti krivično gonjeni, država ne voli konkurenciju.
    Žene su zakon a, muškarci vole rupu u zakonu!
    VRH

4. ljudi trebaju mi dva vozaca c i e kategorie pozeljno sa iskustvom na kiper kamionima ,kamioni su stari godinu dana tel 0648463424 Mirko
    VRH

Matori mozes da racunas na mene,ali nemam nekog iskustva sa kiperima
    Duh koji vozi........
    VRH

6. pre par dana sam primio vozaca ali u sustini sad znam da si zainteresovan za kipera pa ako se uprazni opet neko mesto imam te u vidu , a sto se tice kipera brzo se to nauci samo ako imas smisla i osecaja
    VRH

OK.Mozes me uvek kontaktirati na PTV.A smisla imam.To mi je i posao i hobi.
    Duh koji vozi........
    VRH

Član od
    27.01.2007
    Garaža
    Calibra..bila,a sad Scania R500 Highline.. :))
    Da li znate jos slobodnih mesta za vozace???
    VRH

Druze. U transportu je trenutno jako jako losa situacija. U sustini nema posla. Cak i ovi moji zabari zadnja dva dana zovu da pitaju je ima nesto posla ovde!
    Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
    Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.
    Lopovi će biti krivično gonjeni, država ne voli konkurenciju.
    Žene su zakon a, muškarci vole rupu u zakonu!
    VRH

Član od
    27.01.2007
    Garaža
    Calibra..bila,a sad Scania R500 Highline.. :))
    Znam ADA,evo i waberers je puko u madjarskoj. Imam nesto u ponudi,ali...to ti je sipanje iz supljeg u prazno! Aj ako nesto iskrsne imaj me u vidu ako se ne snadjem...Takodje apelujem i na druge kolege...
    Hvala unapred!
    VRH

11. Situacija je katastrofalna,sve puca,matori prodaje jedan kamion jer nema posla za njega,pare u štek pa ako bude bolje onda kupiti nešto,iskreno se divim ljudima koji su zagrizli sa kreditima i lizingom.Evro skače svaki dan,a rate samo pristižu,a gde su ostale obaveze,gorivo,održavanje,porezi....
    Dobro vozim,kupio sam dozvolu za devize:-)
    VRH

Nina, Profesionalno šminkanje za sve prilike, Beograd 062 8132346
    mada kako prognoze kazu,ova kriza ce se odraziti na Srbiju tek polovinom iduce godine,znaci stezajte kais......
    Duh koji vozi........
    VRH

Strana 1 od 364 12341151101 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Trazim ili znam ko nudi posao
    Od Pro FX-Sniper u forumu Kamioni
    Odgovora: 2508
    Posl. poruka: Juče, 14:53
  2. Gde da se obratim za posao?help
    Od dusan1981 u forumu Kamioni
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 03.02.2009, 23:04