Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 34

Tema: [Nis] da li neko zna servis za ugradnju/odrzavanje TNG

1. Re: [Nis] da li neko zna servis za ugradnju/odrzavanje TNG

Ajde da ne otvaram novu temu za istu stvar.

Molio bih sve sugradjane da napisu preporuku, iskustva, dobra ili losa sa servisima za ugradnju tng -a u Nisu.

Hocu da ugradim plin u Yugo Coral in 2006.god, u narednih mesec dana, a kasnije i u Logan 1.4 mpi.

Al mi je frka za dobar servis za Yugica, jer u z 128 sto sam imao plin, katastrofa.

2. Re: [Nis] da li neko zna servis za ugradnju/odrzavanje TNG

DA LI JE MOGUCE da niko ne zeli da da svoj komentar, pa makar i negativan, gde ne treba ici, ako ne znaju gde treba ici!!!

kakav je AS STIL kod Angie u Vrezini, i cuo sam i za Brzi Brod da neko ugradjuje, a da nije los.. i da, za energogas.sta vi mislite..

Re: [Nis] da li neko zna servis za ugradnju/odrzavanje TNG

pozdrav Milane,

Komentarisali bi, samo nisu videli post.

za INTERGAS na led.steni sam cuo sve najbolje, kao i za tog u brzom brodu, , za AS STIL nisam cuo nista , samo ja ne bih verovao gasadziji koji je do pre godinu dana drzao dragstor, pa kad to nije islo onda "ajde da ugradjujem gas..." (radim blizu pa znam) , a ako produzis od Angie ka Svrljigu jos oko 500m ima servis VITANOVA (tu nista nisam radio, ali mi je pomogao oko atesta).
    @driverGSI je ugradjivao u brzom brodu, pa mozes da ga pitas za detalje, ja sam ga pre 3-4 godine jedva pronasao, al kad sam video u kakvom prostoru radi pobegao sam ! "Radnja" izgleda kao da proizvodi viski u USA za vreme prohibicije, sakriveno, garaza dascara, gas se ugradjuje na ulici prekoputa radnje...dakle cuo sam da je OK majstor, al' mi prosto ne uliva poverenje .

Moj 1. izbor bi bio VITANOVA , a 2. bio bio AGS-Leskovac 065 87 65 21 1 - Slavoljub 016 282 662 (na forumu je @galileo). Ovog prvog znam licno , mozemo zajedno do njega ako hoces.

sretno
    Citirati Originalno postavljeno od Valent Vudriga
    ovde je dnevnica 20e a ne satnica...
    Kako netko vozi auto s takvom dnevnicom, to fizicki nije moguce.

@milan24nis:

ja ti preporucujuem intergas na LS.

idi do njih i pitaj sta te zanima.
    videces da su ljudi ok. strpljivi i strucni pre svega i ne brukaju se na sitnicama!

pozz

Član od
    24.03.2009
    Garaža
    C3 1.4i8V TNG Landi

Za YUGO preporučujem "NIŠ-AUTO", dobri su sa cenom i rade vrhunski dobro.
    Za LOGANA preporučujem AC "KRUNIĆ", ovlašćen Reno-Dacia servis.
    Od autogas servisa u Nišu, jedini korektan i ozbiljan je LJubiša "VITANOVA".

Imam dobar kontakt sa svim pomenutim servisima i znam kako rade.
    Ako treba kontakt, može na PP a Vi proverite pa izaberite.

Pozdrav,
    Bolje peške u švaleraciju nego Mercedesom na posao...

Moram da citiram jednog gospodina...

Zivim u Nisu, gradu majstora filozofa.Ovde na svakom cosetu ugradjuju plin, ali da ti neko nesto dobro uradi... Verovatno postoji ali ja takvog neznam.Prosto: Hocu da platim posteno da mi neko dovede u red plinski uredjaj na mercedesu 190E 1794ccm proizvedenog 1993.Do sada me filozofije kostaju osim ugradnje jos oko 250 evra "stelovanja" uglavnom ler gasa.iskreno vas,.......

Član od
    13.12.2011
    Garaža
    Golf mk4 1.6 16v 77kW

Odg: [Nis] da li neko zna servis za ugradnju/odrzavanje TNG

Zdravo svima,

izvinjavam se sto ovu temu dizem iz mrtvih, kazite ako treba drugde negde...

Naime, kakva je trenutno situacija u Nisu sto se tice servisa za ugradnju plinskog sistema? Da li bi mogli da preporucite nekog?
    Da li imate neka iskustva sa ljudima koji drze pumpu za auto gas odmah iza MOL-a (NS gas se zove pumpa, Nislije verovatno znaju o kom delu grada se radi), imaju servis negde u B.Bjegovic?

Inace, radi se o autu iz potpisa...

Hvala i pozdrav!

Član od
    13.12.2011
    Garaža
    Golf mk4 1.6 16v 77kW

Dal je moguce?

9. Odg: [Nis] da li neko zna servis za ugradnju/odrzavanje TNG

Samo bih dodao da izbegnete "Vitanova" autogas servis u Nišu jer su neprofesionalni i zavlače mušterije!!!

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Alfa Romeo 75 1.8 T
    Unosi bloga
    4

Da bi ova poruka ostala na ovom forumu moraš je obrazložiti sa svojim primerom. Nije dovoljno reći oni nisu dobri... U suprotnom, biće obrisana.
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

www.autogas.rs

Član od
    14.08.2009
    Garaža
    Renault megan II res

Od početka, pogrešno postavljeno, jer:

*IvanT* (pre više godina)@...prva poruka na forumu i odmah iskustvo. O ovome ja pišem, a kada pročitam iskustvo vidim da je auto neispravan. Krivac nije gas a nahebo je serviser koji važi za odličnog....
    zatim, u ovoj temi Slavko 2009.g.:

Za YUGO preporučujem "NIŠ-AUTO", dobri su sa cenom i rade vrhunski dobro.
    Za LOGANA preporučujem AC "KRUNIĆ", ovlašćen Reno-Dacia servis.
    Od autogas servisa u Nišu, jedini korektan i ozbiljan je LJubiša "VITANOVA".
    Da li su se toliko pokvarili, ili je u pitanju subjektivno mišljenje, bez valjanog osnova:

momis(juče): Samo bih dodao da izbegnete "Vitanova" autogas servis u Nišu jer su neprofesionalni i zavlače mušterije!!!
    Dora je ustvari već dao odgovor, a ja, da obrazložim prvu rečenicu: svaki iole legalan servis, naći ćeš na žutim stranama PTT imenika. Sve ostalo je stvar dogovora (usmenog, ili pismenog ugovora). Postoje zakonski instrumenti, da ostvariš dogovoreno u pogledu kvaliteta ugradnje. Prva provera je prolaz kroz atest. Na atest terajte nakon nekoliko probnih vožnji, pri čemu malo maltretirajte vozilo, simulirajući neke ekstremne situacije, kao: naglo kočenje i davanje
    punog gasa...

Najkorisnije savete možete naći u više tema na ovom forumu, od najboljih stručnjaka ovog foruma - u Srbiji i malo dalje! Jedna od tih je, može li TNG u moje vozilo i preporuke koji uređaj izabrati.

P.S. Nisam nikakav stručnjak za gasne uređaje, ali pažljivo čitam Doru, IvanaT, Plinađiju i ostale!
    Dora: "Svrha ovog foruma je pomoć drugima i saznanje za sebe i druge."

Član od
    13.12.2011
    Garaža
    Golf mk4 1.6 16v 77kW

Hvala na odgovorima. Po vremenu koje je moralo da protekne da bih dobio bilo kakav odgovor vec mi je dosta stvari jasno. Jasno mi je i to da je nezahvalno davati preporuke pa sve (i pozitivne i negativne komentare) uzimam sa dozom rezerve. Bilo kako bilo, svaki komentar, pa makar i nepotkrepljen konkretnim primerima, mi znaci.

@Franjo, ako sam dobro razumeo, ne slazem se u potpunosti sa tvojim misljenjem da se oslonim na zadovoljenje zakonom propisanih mera kako bih rekao da sam zadovoljan odradjenim poslom... Pored dosta drugih socijalno politickih, u koje ne bih da zalazim, najveci problem koji vidim u ovom pristupu je da hocu nesto da zavrsim DOBRO i BRZO (bolje receno, uz sto manje neuspesnih pokusaja, sama brzina nije kljucni faktor). Necu da radim nesto sto ne moram, vise puta... Konkretno, necu da se vracam kod majstora svaki drugi dan dok ne nasteluje, necu da me vracaju sa atesta jer neko tamo crevo ne stoji kako treba... Ja mogu da testiram auto i kao korisnik da dam ocenu. Mogu da bacim pogled ispod haube da vidim cisto da nesto ne bode oci al da izucavam teoriju i kako sta i gde treba da stoji, parametri, mape, trista cuda - jos uvek ne zelim...

Da napomenem, ako nije jasno do sada, ne trazim sto jeftinije, trazim sto pouzdanije. Da, pouzdano je prava rec.

Cenim sve, cenim i majstora i znanje i zakon i propise al cenim si i sebe i zivce . E u tom smislu znaci preporuka - ovaj je dobar al aljkav, ovaj je pedantan al jos se uci, ovaj i zna i pedantan... I da ne ispadne kako treba a neko mi preporucio - necu ga psujem (mnogo , tog sto mi preporucio ) jer, na kraju krajeva, sam sam izabrao.

E, takva meni preporuka treba

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. delovi za ugradnju lpg-ja
    Od Vlada_mijovic u forumu Venturi sistemi
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 12.02.2010, 00:17
  2. Licenca za ugradnju
    Od bojke u forumu Tehnički deo
    Odgovora: 3
    Posl. poruka: 06.12.2009, 21:09
  3. yu wax firma za ugradnju plina