Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 21

Tema: Pumpa za vodu Dragocvet

Pumpa za vodu Dragocvet

Postovani forumasi,dedi za selo je potrebna pumpa za vodu...15 godina je koristio neku Dragocvetovu i hoce samo tu i nijednu drugu...trazio sam malo po netu i saznao sam da je Dragocvet selo kod bivseg Svetozareva i nista drugo,a pumpe tog proizvodjaca nema nigde da se kupi(ili ja nisam nasao)...posto se ne razumem u te pumpe,a na netu sam video da ima raznih(potapajuce,muljne,centrifugalne)itd....misl im da njemu treba potapajuca(ako nisam u pravu,neka me neko ispravi)jer vuce vodu iz rezervoara i koristi je za pice...mozete li da me uputite gde u Bgd-u ima da se kupi ta Dragocvetova pumpa ili ako nema da mi preporucite neku drugu marku solidnog kvaliteta ...unapred hvala

Re: Pumpa za vodu Dragocvet

Mozda joj deda tepa "dragocvet", a u stvari je ime proizvodjaca drugacije. Najbolje je da se potopis i da je slikas u cilju prepoznavanja

edit: postoje DRAGON pumpe, veoma poznat brend, mozda je tu kvaka, igra reci....
    Citirati Originalno postavljeno od Valent Vudriga
    ovde je dnevnica 20e a ne satnica...
    Kako netko vozi auto s takvom dnevnicom, to fizicki nije moguce.

Ne znam kuco stvarno,covek 1933 godiste...pumpa je metalna i ima nesto na sebi kao kisobrancic da bi mogla da pluta po povrsini...gde imaju te dragonove da mu kupim i ubacim,stariji ljudi su cudo,ne mozes im nista objasniti...u svakom slucaju puno hvala

Moze li neko da mi preporuci kvalitetnu pumpu za vodu?

5. Re: Pumpa za vodu Dragocvet

Mislim da je deda u pravu. Postojale su pumpe za vodu, pod imenom "Vodonoša iz Dragocveta". Nisam siguran da su bile potapajuće, već su bile predviđene za šrafljenje na cev, umesto ručne pumpe za vodu. Ne znam ko je proizvodio konkretne pumpe, ali znam da je nešto slično proizvodila "Sloboda" iz Čačka. Moraš ispitati šta deda hoće. Dali mu treba baš potapajuća pumpa, koju će jednostavno da spusti u bunar, ili neka prethodno pomenutog tipa. Postoji veliki izbor tih pumpi, kako po ceni, tako i po kapacitetu i kvalitetu.

@Panto Hvala druze,ali stvarno se nista ne razumem u vezi toga...naime on je ubaci u rezervoar,nakacena je na crevo,upali prekidac u kuci i voda ide na slavinu...gde imaju da se kupe takve ili slicne pumpe,moze i u Cacku...pozz

evo ti neki iz Cacka
    http://www.pumpe.rs/potapajuce.php
    Malo sam gledao, nema bas sa kisobrancicem, ali mogu da se vezu na kanapce pa da se spuste....

Imas slike, telefone, ma snaci ces se vec ...
    Citirati Originalno postavljeno od Valent Vudriga
    ovde je dnevnica 20e a ne satnica...
    Kako netko vozi auto s takvom dnevnicom, to fizicki nije moguce.

Hvala Deki kuco,stvarno si ljudina...pozz

9. Re: Pumpa za vodu Dragocvet

pumpu za vodu koju trazi tvoj deda proizvodi "Holding kablovi Jagodina" -" Fabrika kablovski pribor i inzinjering" [KPI] koja se nalazi u blizini Dragocveta.Naziv pumpe je "Vodonosa iz Dragocveta" odnosno "M60".Pumpa je potapajuca, vuce vodu sa dubine do 60 metara [odatle naziv M60],vibraciona,posto stoji u vodi moze beskonacno dugo da radi bez zagrevanja.

@ntasic jel imas neki broj od te firme i da li imaju neku prodavnicu u Bgd-u...hvala ti idem sad po netu da trazim

11. Re: Pumpa za vodu Dragocvet

Broj telefona marketinga Holding kablova Jagodina je 035221002 pa onda trazi poslovnicu 'Kablovski pribor". Broj telefona proizvodnje 035272213 ili 035272328.

Hvala puno,vredis zlata...al ce deda da se obraduje

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Kia rio 1.3 2003 god. pumpa za vodu
    Od rnikolic u forumu Ostali
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 18.07.2013, 22:41
  2. Guma za vodu
    Od StevoTDI u forumu Nautika
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 15.11.2008, 14:41