Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 41
  1. OPEL Corsa 1.7DTI

Ljudi razmisljam da li da kupim OPEL Corsa 1.7DTI, a neznam nista o tom automobilo. Ako moze neka informacija!!! Unapred hvala!!!
    JOVAN

2. Re: OPEL Corsa 1.7DTI

moj savet prestani da razmisljas o korsi sa tim motorom,pokazao se los.elektronika pumpe cesto otkazuje a idelovi za servis preskupi .u pitanju je motor isuzu 16v.

3. Re: OPEL Corsa 1.7DTI

Vozio sam ja tu Corsu 1.7DTI 2002.g. nekoh 5-6 meseci, prešao sa njom oko 10.000 km i nikakvih problema nisam imao, super autić, mali potrošač, sve najbolje o njemu, slatko sam se izvozao za male pare.
    Problem kod ove moje je bio što nije imala klimu, a sve ostalo samo reči hvale.
    Proveri sa nekom majstorom kakav je auto, ako je OK, moj savet je da kupuješ, naravno ako je korektna cena.
    PUŠENJE ILI ZDRAVLJE - ODLUČITE SAMI

Re: OPEL Corsa 1.7DTI

Tacno je da otkazuje elektronika pumpe,ali to se resava za nekih 150e...moze da se desi da mesa vodu i ulje,pa prilikom kupovine proveri bocicu za antifriz...to su otprilike te dve stvari koje prave problem...inace motor moze da predje i do 500.000km...delovi jesu malo skuplji u odnosu na nemacki motor,ali sve je u proseku klase

Član od
    23.07.2006
    Garaža
    Opel Vectra B 2.0DI 16v

Bas kao sto je legenda rekao. Elektronika te pumpe je maciji kasalj za 2.0DI i 2.0DTI.
    EX OPEL KADETT E C14NZ TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY IVAN T

NOW OPEL VECTRA B 2.0DI 16V (X20DTL)

SVE PROLAZI PA CAK I DOZIVOTNA ROBIJA

Član od
    10.01.2005
    Garaža
    Corsa, Yugo 1.6

Posavetovao bi te da ne uzimas zdravo za gotovo DRAGANFORD-ovo misljene (po pravilima foruma trebalo bi da mu obrisem post ali ostavljam da mozes znati o cemu se radi) i da tu corsu sa tim motorom mozes kupiti slobodno i da je jedan od najboljih izbora ako je dobar primerak.
    Cak bi i pobio misljenja ostalih za skupe delove. Apsolutno svi delovi su jeftini i konkurentni toj klasi, za delove motora ne znam ali ne bi trebalo da te zanima jer je konstrukciski to odlican motor a tako se pokazao i u praksi.
    Slobodno mogu da kazem ako bi nekoga trebalo da poslusas onda sam to ja posto drzim prodavnicu delova pa znam koliko kostaju delovi u odnosu na konkurenciju a sto se tice samog auta dovoljno je reci da ga posedujem i da ga ne mazim i da bi ga uvek ponovo kupio.
    To date there has never been a faster car built for the public road and,
    it has been suggested, there never will be. McLaren F1.

7. Re: OPEL Corsa 1.7DTI

na kom vozilu crkava remenica ujne pumpe /raspadne se/ i koliko kosta popravka.koliko kostaju bregaste za corsu,dizne itd

Pa i dizna za moj VW kosta 800e a ima ih 4 i nikad neznas kad ce da crkne pa ne razmisljam o tome dok se ne desi.I pored toga ljudi ne beze od VW-a pa zasto bi bezao od Opela?

9. Re: OPEL Corsa 1.7DTI

Ljudi hvala na informacijama... Ako ima jos neko nesto da kaze, bio bi mu zahvalan!!!

10. Re: OPEL Corsa 1.7DTI

@M-power

Po kojim to pravilima foruma bi ti trebao da izbrišeš post od člana DRAGANFORD?
    Možda zato što se ne slaže sa tvojim mišljenjem, čovek ima svoje mišljenje i iskustva, pa valjda sme to da napiše. Gde je tu demokratija?
    Ne razumem čemu takvo ponašanje moderatora, ako si moderator, to ti ne daje pravo da se tako ponašaš.
    PUŠENJE ILI ZDRAVLJE - ODLUČITE SAMI

11. Re: OPEL Corsa 1.7DTI

Nadjite mi nekog savremenijeg dizela a da se ne kvari!

Salu na stranu, ljudi ovde kupe auto koji je presao Boga oca, hoce da nista ne ulazu u njega, a kad crkne nesto onda bude "Ajao taj auto ne valja ni cemu!!!"

Ko hoce da kupi dizela, neka izbunari auto koji ima proverenu kilometrazu i servisnu istoriju, neka ga nastavi odrzavati sa dobrim delovima i uljima, i neka sipa euro dizel na proverenim pumpama!

Taj motor u Corsi je verovatno isti sto ide i u Astru G, zeza ga malo ta nemacka elektronika (da li je Siemens ili Bosch, secam se da je alexa05 kacio listu automobila koji dele tu elektroniku i bas se ispostavlja da na svim tim autima gotovo isti problem se javlja), ali i to se u zemlji Srbiji svelo na jeftino popravljanje (racunajte da na zapadu 90% majstora radi samo zamenu, dok na Balkanu opstaje budzenje)... Blok motora je malo starije konstrukcije, solidna kubikaza a malo konja, ali to je proverena kombinacija koju Isuzu radi vec ko zna koliko godina! Samo da kazem da je u Japanu Isuzu najjaci proizvodjac dizel motora, prednjaci u odnosu na Mitsubishi, Mazdu itd...
    Mesto za vasu reklamu, za samo 100 eura mesecno!

12. Re: OPEL Corsa 1.7DTI

Neradi se samo o motoru isuzu,servovolan elektricni mitsubishi,alternator i anlaser hitaci.sve brate made in japan a takva im i cena .zupcasti kais i dva spanera 200 eur i neko kaze jeftino ,mozda, za mene nije.servisirao sam opelova vozila godinama i ljudi kad kupe opelovo vozilo smatraju daje sve opel.kad cuju japan i cenu dela ????

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. gde naci uljani hladnjak za opel astru g 1.7dti, '2001
    Od stolekiki u forumu Prijemno odeljenje
    Odgovora: 9
    Posl. poruka: 03.07.2012, 21:38
  2. OPEL Corsa 1.7DTI
    Od 1,7 dti u forumu Prijemno odeljenje
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 23.10.2011, 23:15
  3. opel astra g 1.7dti kvacilo klime
    Od djema u forumu Auto Klima
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 19.06.2011, 01:04
  4. Opel Astra 1.7dti 2001 - potrosnja antifriza
    Od ivanfly1979 u forumu Prijemno odeljenje
    Odgovora: 13
    Posl. poruka: 24.05.2011, 08:48
  5. Diodna ploca za altenator hitachi 100a(1.7dti opel)
    Od glisalj u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 17.01.2011, 23:35

Bookmarks

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •