Rezultati 1 do 11 od 11

Tema: Polaganje za A kategoriju

Polaganje za A kategoriju

Kao sto naslov kaze, da li je neko skoro polagao po novom zakonu, da li i dalje vazi ono L 15 dana pa posle polaganje, kakva su iskustva sa polaganjima i sl..
    koliko kosta to zadovoljstvo komplet na kraju ? Da li je obavezno imati motor sa brzinama ili ima negde gde se prolazi sa skuterom?
    Neka preporuka za auto skolu?
    Boj ne bije svetlo oruzje vec boj bije srce u junaka

Re: Polaganje za A kategoriju

kako mi je drug rekao koji se raspitivao,samoobuka 15 dana,ali nemozes izaci jer treba da prodje 25 dana od vadjenja lekarskog,moze i skuter bitno je da je preko 50ccm,mislim da sve izadje oko 200e,ovo vazi za SM
    ima se,moze se-nema se,mora se

3. Odg: Polaganje za A kategoriju

Ja sam polozio prosle godine negde pri kraju leta. Prvo sam izvadio lekarsko uverenje kosta 2500din. Isao sam na variantu samoobucavanja, uzeo L tablice (u auto skoli dobijete papir sa kojim idete u Ljermotovu po tablicu koja traje 25 dana, kostaju 11000. Posle vracanja tablica (moraju se vratiti do isteka ovih 25 dana inace se za svaki dan prekoracenja placa ako se dobro secam oko 500din) ide se u auto skolu i dogovara se instruktorom oko polaganju testova. Posle polozenih testova, polaze se voznja s tim da lekarsko mora da ima manje od 6 meseci. Ja sam se obucavao i polagao na svom motoru koji je registrovan na moje ime. Nisam siguran sta je potrebno za polaganje i obucavanje na tudjem motoru neka saglasnost iili ovlascenje vlasnika jer bez toga ne moze da se dobije L tablica. Motor mora da bude sa brzinama, ima neka AS u Pazovi na kojoj se polaze na skuteru i tamo ako polozite testove istog dana mozete da polazete i voznju. Obucavanje u auto skoli i polaganje na njihovom motoru je negde oko 18000 din + lekarsko.

4. Odg: Polaganje za A kategoriju

Moja ćerka je polagala u AS u Pazovi jesenas. Nije bilo nikakvih problema da se polaže na skuteru sa automatskim menjačem (to je i bio razlog što se odlučila za ovu školu).
    Money for nothin' and chicks for free

Odg: Polaganje za A kategoriju

Moze da se polaze na skuteru za AM kategoriju, koja je za motore do 50cc. Posle toga ide A1, A2 i tek na kraju A.

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Alfa Romeo 75 1.8 T
    Unosi bloga
    4

Uhvatila me kriza godina, hoću čopera a nisam nikad polagao A kategoriju, imam mnogo kilometara vožnje pa to nije problem (misli mmanual ili automatik menjač) ali šta sad sa ovim A pa A pa A slovima, koliko to traje, može odjednom sve stepenice ili polagano?
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

www.autogas.rs

Nisam siguran, ali posle 24te ili 25te godine, moze odmah za A.

8. Odg: Polaganje za A kategoriju

Video sam Doru, tu je negde oko 24te, 25te. Graničan slučaj, možda ga ne puste.
    Money for nothin' and chicks for free

Član od
    03.06.2008
    Garaža
    Opel Astra h 1.9CDTI 16V

To su lude godine, najgore za motor!

Ali Dora mora da polaže za čoper sa prikolicom, da ima gde da ugradi točak bocu, prikolica ima rezervni točak...
    "Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"

Član od
    27.10.2005
    Garaža
    ваз 21214-20
    Nina, Profesionalno šminkanje za sve prilike, Beograd 062 8132346
    sad tek videh, pa to bar nije problem. napravili su takve mnogo davno. a idu i po snegu i ledu jer imaju pogon kardanom i na bocni tocak(plus reduktor i blokada)

http://www.moto-berza.com/moto-vesti...ocikl-na-drva/
    Izmenio/la jeronimo; 04.09.2013 u 14:49.
    prva, druga,kuplung,treća- ruski ti je menjač sila...

Slične teme

1. Koju kategoriju vozačke dozvole posedujete?
    Od boske u forumu Razne ankete i glasanje za nominacije
    Odgovora: 13
    Posl. poruka: 24.01.2013, 08:43
  2. Polaganje vozackog
    Od Armageddon ///M u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 30
    Posl. poruka: 18.06.2010, 01:11
  3. Polaganje
    Od RS-6 u forumu Kamioni
    Odgovora: 52
    Posl. poruka: 19.08.2008, 23:33
  4. Dozvola za A kategoriju